Aktuální zprávy

Zápas s Litvínovem je na programu v neděli 14. října!

Liberec - Upozorňujeme fanoušky, že utkání 10. extraligového kola mezi Bílými Tygry Liberec a HC Verva Litvínov bude odehráno v neděli 14. října od 16:00, tedy v původně určeném termínu.

Na některých zpravodajských serverech je stále uváděn termín tohoto zápasu už v sobotu 13. října, jak jej měla v plánu vysílat přímým přenosem O2 TV. Kvůli termínové kolizi v Home Credit Areně však Bílí Tygři tento přesun nebyli schopni akceptovat a utkání tak bude odehráno v původně plánovaném tradičním nedělním termínu.

Úvodní buly zápasu proti Litvínovu padne v neděli 14. října v 16:00.

Aktuální rozpis zápasů včetně veškerých již známých změn naleznete ZDE.

Věříme, že si do Home Credit Areny na souboj s aktuálně prvním týmem extraligové tabulky najde cestu co nejvíce fanoušků a že společně poženeme naše hráče za dalším domácím úspěchem.

Vstupenky na derby proti tradičnímu severočeskému soupeři můžete zakoupit také online kliknutím na tlačítko níže. Těšíme se na vás!

Jelínek operuje u branky