Aktuální zprávy

Z hokeje s více než 17 tisíci! I taková je Hokejová Tombola 50 na 50

Liberec - Oblíbená Hokejová Tombola 50 na 50 se v Liberci hraje na každém extraligovém utkání a v pátek udělala radost dalšímu z tygřích fanoušků. Ten si z Home Credit Areny odnesl více než 17 tisíc korun!

Hokejová tombola 50 na 50 probíhá na extraligových stadionech pravidelně od loňského ročníku. Stačí si zakoupit tiket za 50 Kč od kamelotů v hledišti, mít dávku štěstí a rázem můžete vyhrát až 50 tisíc korun. Na konto výherce totiž putuje polovina celkové vybrané částky ze zakoupených tiketů.

Také druhá polovina však má předem daný účel. Zbytek vybraných prostředků totiž poslouží na projekt, který zvolí klub. V případě Bílých Tygrů vždy putuje tato část na konto vybrané kategorie z tygří mládežnické Tělovýchovné jednoty.

Během zápasu s Olomoucí se o prodej soutěžních tiketů postarali mladí hokejisté z 4. třídy, kteří v doprovodu svých rodičů vybrali celkem 34 150 Kč. Na jejich konto tak putuje celkem 17 075 Kč, díky nimž se malí Tygři mohou zúčastnit dalších turnajů nad rámec svých pravidelných soutěží a nadále tak rozvíjet své hokejové schopnosti.

Na stejný obnos si přišla majitel vítězného losu, který byl vylosován v 3. třetině. Za 50 Kč, které ho stál tiket, si tak odnesl z hokeje domů rovných 17 075 Kč! Dosud rekordní výhra padla na zápase s Pardubicemi, kdy si před Vánoci přišel výherce na téměř 21 tisíc korun.

Už na příštím utkání však může být tato částka klidně opět překonána. Přijďte 18. ledna podpořit Bílé Tygry proti Litvínovu a zúčastněte se Hokejové tomboly 50 na 50! Třeba to budete právě vy, kdo se bude z Home Credit Areny vracet s velmi zajímavou výhrou!

Liberecká radost

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner