Aktuální zprávy

Z Tygra Orlem. Michal Plutnar míří na dvouměsíční hostování do Znojma

Liberec - Mladý bek Michal Plutnar na dva měsíce opustí tygří smečku. V rámci hostování do konce ledna posílí znojemské Orly, kteří nastupují v mezinárodní EBEL lize.

Třiadvacetiletý obránce letos v extralize naskočil do desítky zápasů, v nichž si připsal dva kanadské body za dvě asistence. Krom toho pravidelně nastupoval i na farmě v Benátkách nad Jizerou, kde přidal dalších devět odehraných duelů a tři body za jeden gól a dvě asistence.

Dalši minimálně do konce ledna v libereckém či benáteckém dresu nepřidá. Orli Znojmo si ho totiž vyhlédli jako výpomoc během dlouhodobého zranení obránce Antonína Bořuty. Michal Plutnar tak bude v příštích dvou měsících oblékat dres aktuálně desátého celku mezinárodní EBEL ligy.

Plutnar patřil mezi pravidelné mládežnické reprezentanty a v roce 2014 si například zahrál na juniorském světovém šampionátu. Po třech letech v zámořské WHL se vrátil zpět do Liberce, s nímž v předchozích dvou sezonách dvakrát slavil zisk Prezidentského poháru a k tomu přidal i extraligové zlato a stříbro.

Michal Plutnar čistí prostor před Willem

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner