Aktuální zprávy

Volný prodej vstupenek na první dva čtvrtfinálové duely startuje v pondělí v 9:00!

Liberec - V průběhu posledního týdne mohli majitelé permanentních a klubových vstupenek na zápasy Bílých Tygrů využít své předkupní právo na první domácí čtvrtfinálové duely. Zbylá sedadla jdou nyní do volného prodeje, který odstartuje v pondělí 11. března v 9:00!

Už v průběhu předkupního práva byl o vstupenky na čtvrtfinále, které v Home Credit Areně začně ve středu 20. a ve čtvrtek 21. března, velký zájem. Majitelé permanentních vstupenek a klubových karet obsadili již několik tisíc míst, stále však na oba zápasy zbývá dostatek volných sedadel.

V pondělí 11. března v 9:00 bude zahájen volný prodej všech těchto míst, tedy včetně těch, která byla v základní části obsazena permanentkou, a to online a na prodejních místech Ticketmaster. Prodejní místo na Rotundě Home Credit Areny bude otevřeno dle běžné otevírací doby.

Systém prodeje vstupenek PO 2019

Online prodej

Nejpohodlnější variantou, jak si zajistit svá místa na čtvrtfinále, zůstává online prodej, který můžete uskutečnit odkudkoli. Vstupenky bude možné zakoupit od pondělních 9:00 až do vyprodání v síti Ticketmaster.

tlačítko.

Ceny a slevy

Na čtvrtfinále se ceny vstupenek pohybují od 200 Kč ve 4 N.P. do 350 Kč v 1. kategorii. I do v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost, a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

ceník čtvrtfinále 2019

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner