Mládežnický hokej

Volno? V žádném případě! Šesťáci ovládli hokejbalový turnaj

Liberec- Že není led? To tygřím šesťákům vůbec nevadí. Parta pod vedením Ctibora Jecha totiž i mimo soutěžní část sezony sbírá úspěchy. Pro zlaté medaile si tentokrát dokráčela v hokejbalovém turnaji ve Svijanské Aréně.

Tygři se se svými soupeři vůbec nemazali. Hned třikrát slavili výhru, jednou remizovali. Ve čtyřech utkáních navíc neobdrželi ani branku, díky čemuž si dokráčeli pro zlaté medaile. Ve finále svěřenci Ctibora Jecha rozstříleli Most 5:0.

Výsledky turnaje:

Bílí Tygři Liberec - Kladno 3:0
Bílí Tygři Liberec - Lišky Liberec 3:0
Bílí Tygři Liberec - Rebel Praha 0:0
Bílí Tygři Liberec - Most 5:0

Trenér Ctibor Jech o turnaji:

„S hokejbalovým klubem Lišky Liberec jsme se domluvili na prvním ročníku libereckého hokejbalového turnaje. Byli jsme rádi, že se můžeme zúčastnit. Některé týmy měly v kádrech i o ročník mladší kluky, takže výsledky musíme brát s rezervou, každopádně jsme všechna utkání zvládli dobře. Víceméně jsme soupeře nepouštěli z pásma. Určitě budeme chtít na turnaj navázat i dalšími hokejbalovými tréninky, líbí se mi tato varianta pro hráče ještě víc než florbal. Turnaj byl dobře zorganizovaný a jsem moc rád, že nám pomohli i kluci z dorostu, kteří se celý den starali o časomíru, navíc se přišli podívat také rodiče... Kluky hokejbal bavil, přece jen šlo o něco trochu jiného, než co zažívají během celé sezony. Vyžívají se v tom, když mohou měřit síly s novými protivníky v rozmanitých sportech.“Hokejbalový turnaj v Liberci 2019

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec
×
Dnes v 15:00 | U19
PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec