Ve fotbalové exhibici došlo až na penaltový rozstřel

Date of publication Author Redakce

Středeční podvečer strávili Bílí Tygři a jejich fanoušci fotbalově, exhibičním zápasem s celkem TJ Sokol Rozstání. Už tradiční zpestření letní přípravy došlo tentokrát až do penaltového rozstřelu, po kterém se radovali vyzyvatelé z Rozstání.

Sestava Bílých Tygrů šla v duelu dvakrát do vedení - 1:0 a 2:1 - ani to ale na konečnou výhru tedy nestačilo a soupeř se mohl radovat z výhry 3:2. O zásahy v síti Sokolu se postarali Jaroslav Vlach a letní posila Lukáš Krenželok.

Jan Výtisk byl velkou oporou Bílých Tygrů

"Myslím, že to z naší strany nebylo vůbec špatné," hodnotil výkon Tygrů Jaroslav Vlach. Spokojený byl i z celkové atmosféry exhibičního duelu. "Byla to paráda. Určitě to každý z nás přivítal, zahrát si fotbal je určitě lepší než běhat někde v lese."

"Co jsem koukal, tak Gambrinus liga trochu polevila, takže bysme se určitě uchytili," říkal zase s velkou nadsázkou Petr Kica, pak už ale lehce zvážněl. "Je to výborná věc. Užijeme si srandu, hýbeme se u toho. Oni hráli na sto procent, my na dvě stě, takže to bylo akorát," dodal znovu s úsměvem.

Asi nejdůležitějším článkem fotbalových Tygrů byl však Jan Výtisk, který, jako obvykle, zaujal místo mezi tyčemi a zneškodnil několik jasných gólovek. Kromě tradičních fotbalových opor se jakožto velmi schopný ukázal s míčem devatenáctiletý Adam Dlouhý, jenž své hokejové umění zatím dělili mezi tygří juniorku a farmu v Benátkách.

Na hřišti v Rozstání ale nešlo jen o fotbal, zábavný program, který provázel celým odpolednem, vyvrcholil autogramiádou kompletní sestavy Bílých Tygrů. Fanoušci si tak skutečně přišli na své.

Kompletní fotogalerii z exhibičního zápasu naleznete zde.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu