Ohlasy k zápasu

Václav Nedorost: Byla to hrůza od začátku až do konce

L i b e r e c - Tragický výkon, horší už to být nemůže – i takovéto výroky padaly po posledním utkání libereckých hokejistů z úst domácích borců. Těm se totiž vůbec nevydařil duel jedenapadesátého kola O2 extraligy, ve kterém přivítali brněnskou Kometu. Po utkání přišel mezi novináře Václav Nedorost, který nastoupil po dlouhé pauze vynucené zraněním. Svůj návrat na extraligový led si ale určitě představoval lepší.

Vašku, dnešní výkon asi už horší být nemohl?
Asi jste to viděli všichni. Byla to hrůza od začátku až do konce.

 
 
Zklamaný Václav Nedorost hodnotí duel s Kometou.
 
 
Přitom přípravný duel z Boleslaví před necelým týdnem tak špatně nevypadal…
Nevím no, dnes jsme to nechytili už od začátku a oni pak už byli prakticky po celý zápas o krok před náma a nebýt Pincáka, tak to po dvou třetinách nebylo 0:0 ale třeba 0:3. Vůbec jsme dneska nebruslili. Bylo to zkrátka špatné už od začátku.

Nemohlo to být způsobené olympijskou pauzou, přeci jen jste hodně trénovali a sehráli jen dva přáteláky?
To si nemyslím. I když můžu jen těžko mluvit za tým, protože jsem hrál první soutěžní zápas po čtyřech měsících. Já jsem se tam motal jako hluchej pes a z mé strany to nemělo s hokejem nic společného. Bohužel jsme dnes všichni hráli podobně a za celý zápas jsme snad neměli pořádnou šanci, přečíslení, nájezd. Možná jen po tom gólu jsme se trochu zvedli a Honza Víšek tam měl dobrou možnost, ale jinak nic. Nevím no, chtěli jsme, ale prostě nám to odskakovalo, nebruslili jsme a oni byli lepší.

Duel v Budějovicích tak bude hodně důležitý pro konečné pořadí…
Určitě, půjde o domácí prostředí. Všichni krom Slavie dneska prohráli, takže je to otevřené. I když nevím, jestli to pro nás bude velká výhoda, když postoupíme z prvních pozic, protože doma často prohráváme. Musíme se dobře připravit, protože jestli budeme hrát takhle, tak je za týden konec. Když budeme hrát tak jako proti Kometě, tak neporazíme nikoho.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner