Date of publication Author Redakce

L i b e r e c – V předposledním domácím zápase Bílých Tygrů v této sezoně, kdy do Liberce přijeli hokejisté Vítkovic, byla k vidění pěstní výměna názorů. Koba Jass se střetl s Richardem Stehlíkem.

Necelých pět minut před koncem třetí třetiny zápasu 50. kola základní části letošního ročníku Tipsport extraligy mezi Bílými Tygry a Vítkovicemi se strhla na ledě bitka mezi domácím útočníkem Kobou Jassem a obráncem hostí Richardem Stehlíkem. Lotyšský reprezentant se na svého soka za stavu 3:1 vrhl poté, co jej po odpískání dohrál a následně sekl přes ruce. A to přesto, že na beka Moravanů ztrácí 12 centimetrů a více než 20 kilogramů. I tak se mu ale povedlo souboj ustát.

„Rozhodčí měl vztyčenou ruku, čekalo nás oslabení. Poté, co odpískal, mě Stehlík dohrál. To se mi nelíbilo, tak jsem mu to vrátil, a když jsem jel pryč, tak mě sekl do ruky, a to správný gentleman nedělá. Urban mě držel, ale řekl jsem mu, ať mě pustí, a pak jsem jel za Stehlíkem s tím, že se chci bít,“ okomentoval situaci Jass, pro nějž to byla první bitka v dresu Liberce.