Aktuální zprávy

V sezoně 2020/21 doma v tmavých dresech

Liberec - Extraligový herní řád čeká před novou sezonou změna. Zatímco v předchozích dvou sezonách nastupovaly domácí celky před vlastními diváky ve světlých variantách dresů, od nového ročníku si doma zahrají v tmavém.

Bílí Tygři tak podle tohoto nového herního řádu odehrají svá domácí utkání v tmavé modrých dresech, které byly dosud obvyklé pro venkovní zápasy. Svou tradiční bílou barvu namísto toho obléknou na ledě soupeřů. Stejná změna se týká také ostatních extraligových celků. Sparta tak kupříkladu bude v O2 Areně nastupovat v rudých dresech, Litvínov zase v domácích zápasech oblékne svou černou sadu.

Stejný režim není žádnou velkou novinkou. Platí v mnoha zahraničních soutěžích - vždyť i v kanadskoamerické NHL nastupují domácí celky v tmavých variantách dresů, podobně je tomu také v mnoha dalších mezinárodních ligách.

Herní řád, který v extralize stanovuje barvu domácí a hostující sady dresů, se tímto mění po dvou sezonách, v nichž platilo, že domácí tým oblékal světlé dresy. Naposledy tak v tmavých dresech Tygři doma hráli v sezoně 2017/18 a předtím dokonce až v letech 2012/13.

V pátek 18. září tak od 18 hodin vyjede náš tým k utkání s Pardubicemi v tmavě modré. Nezbývá než věřit, že budou Tygři v této kombinaci stejně úspěšní, jako v posledních letech v bílém!

Mimochodem, už nyní si můžete nový tygří dres pro sezonu 2020/21 zajistit v tygřím fanshopu a e-shopu. Pro permanentkáře navíc platí sleva 10 %! Vybavte se na nový ročník a přijďte Bílé Tygry do Home Credit Areny podpořit!

banner dresy

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner