Aktuální zprávy

Už máte svůj tygří dres na sezonu 2021/22?

Liberec - Extraligový kolotoč sezony 2021/22 se točí plném proudu. A spolu s tím již nyní naleznete ve fanshopu i e-shopu nové dresy, které budou Bílí Tygři v tomto ročníku oblékat. Zajistěte si jeden z nich!

Dres je jedním ze základních fanouškovských artiklů. A stejně jako v minulých letech se můžete hned se startem nové sezony obléknout do stejných trikotů, které budou v celé sezoně oblékat hráči A-týmu Bílých Tygrů. Tygří dresy naleznete již nyní ve fanshopu i na e-shopu!

Jako tradičně je k dostání varianta originál, která obsahuje vyšité tygří logo a stejný střih, jaký oblékají hráči na ledě, včetně všech detailů. Zajistit si jej můžete za 1 990 Kč, případně za 2 090 Kč ve variantě na přání s vaším vlastním číslem či jménem.

Zakoupit si můžete i repliku dresu s tištěným logem a několika dalšími drobnými odlišnostmi, jako například s pozměněným límcem a chybějícím číslem v límci. Replika dresu je k dostání za 1 290 Kč, případně za 1 390 Kč ve variantě na přání.

Kompletní výbavu na nadcházející sezonu včetně nových dresů naleznete v kamenné prodejně tygřího fanshopu v areálu Home Credit Areny, která je otevřena v tradiční otevírací době každý všední den od 9 do 18 hodin s polední přestávkou mezi 12 a 13 hodinami.

Pokud preferujete nákup z pohodlí vašeho domova, pak určitě využijte e-shopu, v němž naleznete kompletní nabídku tygřího merche. Vybrat si můžete ze široké palety možností dopravy - kromě osobního vyzvednutí si můžete zvolit například Českou poštu, kurýrní službu DPD či Zásilkovnu. Při nákupu nad 1 000 Kč navíc máte vybrané formy dopravy zcela ZDARMA!

Připravte se na novou sezonu v tygřím! GET READY!

PŘEJÍT DO TYGŘÍHO E-SHOPU

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner