Útočník Tomáš Rachůnek v Liberci končí a stěhuje se zpět na západ Čech

Date of publication Author Klub

Liberec - Tomáš Rachůnek přišel do Liberce spolu se svým karlovarským spoluhráčem Dávidem Grígerem před aktuální sezónou s vidinou adekvátní náhrady za produktivního Libora Hudáčka. Nicméně i vinou zdravotních potíží a zvláštním průběhem sezóny v souvislosti s koronavirem, se devětadvacetiletý forvard v Liberci nerozehrál do své tradiční formy. Proto se vedením Bílých Tygrů domluvil na předčasném ukončení platného kontraktu.

Tomáš Rachůnek se rozhodnul pro návrat zpět do klubu Energie Karlovy Vary. Za Bílé Tygry odehrál 24 extraligových zápasů s celkovou bilancí 9 kanadských bodů (4 góly, 5 asistencí).

Vyjádření sportovního manažera Patrika Augusty

„Mrzí mě, že se Tomášovi u nás nedařilo podle našich, ani podle jeho představ. Po vzájemné dohodě jsme se rozhodli mu umožnit návrat do Karlových Varů a budeme se za něj snažit najít náhradu. Přejeme mu hodně štěstí v jeho další kariéře.“

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR