Utkání U17 v Chomutově se neuskuteční ani v náhradním termínu, o jeho osudu rozhodne svaz

Date of publication Author Klub

Liberec - Zápas mezi dorosty Pirátů Chomutov a Bílých Tygrů Liberec byl z původního termínu odložen na pondělí 22. listopadu, jenže ani v tomto datu se neuskuteční. „Z důvodu nových opatření ministerstva zdravotnictví a jejich aplikace nebude sehráno dnešní utkání dorostu s Libercem, o jeho osudu rozhodne svazová STK,“ říká Libor Kult, tiskový mluvčí Pirátů Chomutov. Základní část extraligy dorostu oficiálně končí v sobotu, Tygři navíc od čtvrtka hrají tři zápasy ve třech dnech. Je tedy možné, že utkání s Chomutovem bude kontumováno.

Slavná trojice aneb selská jízda