Ukaž srdce Tygra ve svém autě!

Date of publication Author Klub

Liberec - Tradicí vyřazovacích bojů je pod Ještědem také vyzdobení automobilu autovlaječkami. Jezděte také vy s tygřím logem na svém voze a ukažte všem, kterému týmu fandíte!

Autovlajky jsou v Liberci již mnohaletou tradicí. V play-off zdobily vozy Tygrů či tygřích fanoušků například v mistrovské sezoně, stejně tak byla k vidění jejich růžová verze v sezoně 2017/18 a další drobné obměny. A ani toto play-off není výjimkou.

Vyzdobte si také vy svůj automobil tygří autovlaječkou! K dostání jsou dvě velikosti 40 x 28 cm a 30 x 20 cm, díky čemuž se vám vlajka přizpůsobí, ať už máte jakkoli velké vozidlo. Ať už si na auto během play-off dáte jednu či dvě, okolí hned na první pohled pozná, že jste Bílým Tygrem!

VLAJEČKY NAJDETE ZDE!

Novinkou této sezony jsou pak speciální převleky na zrcátka. Díky nim máte možnost si vozidlo naladit na tygří tyrkysovou vlnu pomocí návleků, které nijak neomezí funkčnost zpětných zrcátek. Zato však jasně ukážete, kterému klubu patří vaše srdce!

Tygří převleky na zrcátka naleznete stejně jako autovlaječky v našem e-shopu za cenu 189 Kč.

PŘEVLEK NA ZRCÁTKA NAJDETE ZDE!

Užijte si play-off spolu s Bílými Tygry a dejte všem najevo, komu fandíte! Věříme, že si společné vyřazovací boje užijeme co nejdéle!

auto2

Slavná trojice aneb selská jízda