Aktuální zprávy

Tygry čeká v ENYAQ Hockey League severočeské derby s Litvínovem!

Liberec - Trio Dzouvi, DannyZedlo a Double-Maca čeká ve čtvrtek další kolo letošní ENYAQ Hockey League. Naši gameři vyzvou v severočeském derby Litvínov, který má stejnou bilanci, jako Tygři. A půjde rovnou o studiové kolo!

Bílí Tygři mají zatím po čtyřech kolech pozitivní bilanci tří vítězství a pouze jediné porážky. Tu si připsali ve 3. kole, kdy v těsné přetahované nakonec nestačili na třinecké Oceláře 2:3. Zbylé zápasy proti Kometě Brno, Karlovým Varům a naposledy Českým Budějovicím jasně ovládli.

A především před týdnem proti Motoru to byl v podání našich gamerů skvělý koncert. Dzouvi, DannyZedlo i Double-Maca zvládli své dvouhry a přestože už po nich bylo rozhodnuto o výhře, s plnou parou vstoupili také do čtyřher. Výsledek? Jednoznačné vítězství 5:0 na zápasy, které náš tým posunulo do čela tabulky ENYAQ Hockey League.

Severočeská výzva

Ve čtvrtek narazí Tygři na litvínovskou VERVU, a ani tentokrát nepůjde o slabého soupeře. V prvním kole sice Litvínov zaváhal a podlehl 2:3 Pardubicím, od té doby ale rozjel třízápasovou vítěznou šňůru. V té postupně formu VERVY odnesli ve Vítkovicích, Brně a Českých Budějovicích.

Trojice Winci, Kumbik a TheNotorik má zatím celkové skóre 12 vítězství a 8 porážek, jejich síla pak spočívá především ve vynikajících čtyřhrách. V nich si drží parádní skóre 6 výher a pouze dvě porážky. Ve dvouhrách už je jejich bilance vyrovnaná 6:6, přesto před týdnem proti Vítkovicím ukázali, jakou mají sílu.

Winci nejprve v souboji jedniček porazil Jerryho 16:4, následně Kumbik ovládl svůj duel 10:1 a jedinou porážku Litvínova si připsal TheNotorik, když podlehl Horysovi 3:4. Ve čtyřhrách VERVA opět dominovala, když vyhrála 11:1 a 9:2.

Naše gamery tak nečeká nic snadného. Jak si v další bitvě povedou? Studiové kolo budete moci sledovat živě na twitchovém kanálu ENYAQ Hockey League ve čtvrtek od 18:30!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner