Tygři mají za sebou první turnaj VTM v novém formátu! Jak vypadá?

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Kategorie U14 a U15 si vyzkoušely během srpna první z turnajů VTM v ročníku 2019/2020. Klání krajských výběrů jsou přitom v novém kabátě, jak budou celou sezonu vypadat?

Trenér Vojtěch Fiala o turnaji kategorie VTM:

„Máme za sebou první VTM turnaje v novém formátu, kdy se během dne sjedou dva kraje na jeden zimní stadion a absolvují office trénink, skills trénink na ledě a vzájemný zápas. Skills tréninky vedli trenéři Tomáš Pacina, Václav Nedorost a Jiří Šejba. Kluci i trenéři si vyzkoušeli zajímavá a obohacující cvičení. Zápasy proti výběrům jsou pro Liberecký kraj, který hraje ve vyšších ročnících VTM výhradně s hráči Bílých Tygrů, vždy velmi náročné a slouží jako výborná příprava našich hráčů. Oba celky U15 i U14 odehrály skvělé zápasy a i přes porážky 3:4 a 4:5 se Liberecký kraj (Bílí Tygři) nemají proti vybraným hráčům z ostatních krajů za co stydět.“

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR