Mládežnický hokej

Tygři mají dva mládežnické trenéry reprezentací!

Liberec – Trenéři Milan Plodek a Richard Lobo budou od příští sezony působit také na mezinárodním poli. První jmenovaný se stane asistentem kouče Karla Berana u výběru do osmnácti let, Richard Lobo bude společně s Petrem Hakenem vést národní tým U16.

Od sezony 2019/2020 budou mít Bílí Tygři po roce opět zastoupení na mezinárodním trenérském poli. V sezoně 2017/2018 stanul na lavičce národního týmu do dvaceti let Filip Pešán, který nyní přijal funkci šéftrenéra Českého hokeje. Po roční odmlce půjdou v jeho stopách Milan Plodek a Richard Lobo.

Aktuální trenér tygří dvacítky se v roli asistenta připojil k reprezentaci do osmnácti let, kterou převzal po Aloisi Hadamczikovi Karel Beran. Richard Lobo bude zase spolupracovat s Petrem Hakenem u výběru kategorie U16. Haken přitom v minulosti u Bílých Tygrů rovněž působil.

Liberečtí trenéři si vysloužili posty u mládežnických reprezentací za předchozí úspěchy. Kategorie Milana Plodka hraje dlouhodobě atraktivní hokej a je pravidelným účastníkem nejvyšších nadstavbových skupin i vyřazovací fáze juniorské, potažmo dorostenecké extraligy. Lobovi svěřenci předloni získali bronz a minulou sezonu slavili dokonce zlaté medaile v kategorii U16.

Oběma trenérům přejeme v jejich nových funkcích hodně štěstí.

Nominace na přípravný kemp reprezentační kategorie U16
Nominace na přípravný kemp reprezentační kategorie U20
Nominace na přípravný kemp reprezentační kategorie U17

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner