Třeťáci zvládli minihokej i souboj na velkém kluzišti

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Velké či malé kluziště? Tygřím třeťákům nedělá ani jedno žádný velký problém. O víkendu si zahráli kromě minihokeje s Frýdlantem i Turnovem také proti Lomnici nad Popelkou a ve všech případech se předvedli úspěšně.

Nabitý víkend odstartovala Tygřata v sobotu domácím dvojutkáním v minihokeji proti Frýdlantu. V neděli pak na tento souboj navázala znovu minihokejem, když nastoupila proti stejně starým soupeřům z nedalekého Turnova. Tím však jejich program zdaleka nekončil.

Vrcholem uplynulého víkendu byl pro třetí třídu souboj s čtvrtou třídou Lomnice nad Popelkou. Šlo sice teprve o třetí zápas malých Tygrů na velkém kluzišti, přesto své o rok starší protivníky výrazně bruslařsky převýšili. Díky tomu svítilo na konci utkání na světelné tabuli jednoznačné skóre a Tygřata se mohla radovat z výhry.

Trenér Libor Daněk o zápase s Lomnicí na velkém kluzišti:

"V zápase v Lomnici jsme se prezentovali skvělým pohybem. Třeťáci se nezalekli mnohdy až o hlavu větších kluků z Lomnice a právě díky lepším bruslařským dovednostem zaslouženě vyhráli. Musím je za jejich výkon pochválit, bojovali jako praví Tygři."

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu