Mládežnický hokej

Třeťáci mají za sebou soustředění v Benátkách nad Jizerou. Došlo i na zpívání!

Liberec - Týden plný zábavy - tak by se dalo popsat soustředění, které absolvovala třetí třída mezi 23. a 28. srpnem v nedalekých Benátkách nad Jizerou. Naše hokejové naděje čekal i bohatý program mimo led, který před sezónou posloužil jako ideální šance ještě lépe se seznámit.

Mladí Tygři v Benátkách strávili pět nocí. Od neděle do pátku je čekalo celkem devět tréninkových jednotek na ledě, pestrý program nicméně absolvovali i "na suchu."

Trenéři od začátku soustředění vyhlásili soutěž, v rámci které byli kluci rozděleni do čtyř týmů. A čekaly je opravdu rozmanité aktivity - zpívání do mikrofonu, hraná divadelní scénka na dané téma, vědomostní kvíz, pantomima a štafetové běhy. Celý tým také společně navštívil přípravné utkání Benátek se Sokolovem, mladí hokejisté tak mohli čerpat inspiraci.

Trenér Adam Jandejsek se ohlíží za soustředěním:

"Myslím, že si to kluci moc užili, stejně jako my trenéři. Musím hráče pochválit, jak se vypořádali s náročným programem. Pro mnohé z nich to navíc bylo první odloučení od rodičů. Jsem rád, že se sešel celý mančaft a mohli jsme se navzájem daleko víc poznat i mimo hokejové prostředí, což si myslím, že je před sezónou potřebné."


Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner