Mládežnický hokej

Třeťáci absolvovali vícesportovní turnaj. Kromě hokeje si zahráli i malou kopanou

Liberec - Bílí Tygři se snaží dbát na všestranné sportovní vzdělávání malých hokejistů. Proto byli velice rádi, že 15. února hostili vícesportovní turnaj! Kromě Tygrů se jej zúčastnil také Litvínov a Neratovice.

Celý turnaj započal s úderem desáté hodiny dopolední. Nejdříve se šlo na led, kde si to mladí hokejisté rozdali ve svém oblíbeném sportu na bruslích. Zajímavým ozvláštněním pak byly samostatné nájezdy, které následovaly na závěr hokejové části. Ve 13 hodin se děj přesunul do haly míčových sportů, kde se bojovalo v malé kopané. Vše završilo slavnostní vyhlášení, kde byl každý hráč i tým odměněn věcnými cenami.

Vedoucí trenér základny Daniel Stehno se ohlíží za turnajem:

"Začalo se na ledě, kde se odehrával velice kvalitní hokej se spoustou krásných kombinačních i individuálních akcí. Také brankáři ukázali svůj um a parádními zákroky drželi své týmy. Proběhly také samostatné nájezdy, při kterých si každý hráč mohl vyzkoušet něco ze svých kvalit. Mladí hokejisté navázali na výborné výkony z ledu i v malé kopané a ukázali svoji šikovnost také s míčem. Celý turnaj měl velkou kvalitu a všichni si ho moc užili. Zároveň bych rád poděkoval domácím rodičům za pomoc a organizaci!"


Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner