Tomáš Filippi se podrobil operaci páteře

Date of publication Author Klub

Liberec - Od 15. prosince, kdy naposledy naskočil do extraligového zápasu, chybí Bílým Tygrům v sestavě útočník Tomáš Filippi. Ten se v tomto týdnu vinou vleklých zdravotních potíží podrobil operaci páteře.

Problémy se zády provázely libereckého útočníka v kariéře již několikrát. Zranění zad bylo například v ročníku 2017/18 důvodem Filippiho konce v Magnitogorsku, kdy se po rehabilitaci v závěru sezony připojil k Bílým Tygrům a pomohl jim do čtvrtfinále play-off. Naposledy se ozvaly v průběhu probíhající sezony, v níž ho v polovině prosince vyřadily ze hry.

Vyjádření klubového lékaře Romana Mizery

„V posledních týdnech se Tomášovi výrazně zhoršily obtíže se zády, se kterými se potýká od roku 2016. V tomto týdnu podstoupil v Krajské nemocnici Liberec operaci páteře. Realizační tým Bílých Tygrů ve spolupráci s lékaři bude věnovat maximální úsilí k tomu, aby se Tomáš co nejdříve vrátil na led ve stoprocentní formě.“

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR