Aktuální zprávy

Startuje aukce originálních modrých dresů Bílých Tygrů ze stříbrné sezony!

Liberec - Chcete získat unikátní památku na extraligovou sezonu 2018/19, která se do historie libereckého hokeje zapsala pátým ziskem Prezidentského poháru a stříbrnými medailemi? Získejte jeden z originálních dresů, které Bílí Tygři v tomto ročníku oblékali!

Celkem v dražbě najdete 34 dresů, tedy kompletní modrou sadu, v níž Tygři v sezoně 2018/19 nastupovali a v nichž na ledě Třince převzali stříbrné medaile pro druhý nejúspěšnější tým extraligy.

Velkým lákadlem budou jistě trikoty opor, jako jsou gólman Roman Will, kapitán Petr Jelínek, druhý nejproduktivnější muž extraligy Marek Kvapil nebo zkušený bek Ladislav Šmíd. Získat ale můžete i některé speciální kousky, jako například dres mladíků Michala Teplého nebo Adama Najmana, kteří do extraligy nakoukli poprvé v kariéře.

Výtěžek z aukce dresů Bílých Tygrů bude věnován Tělovýchovné jednotě Bílých Tygrů Liberec.

Elektronická aukce dresů skončí v neděli 12. 5. 2019 v 17:00. Dražby se může zúčastnit každý, kdo se zaregistruje na internetových stránkách www.sportovniaukce.cz.

aukce nový web

Pravidla aukce

Vyvolávací cena každého dresu je stanovena na 1 500 Kč. Minimální výše příhozu je 100 Kč. Přestože oficiální konec aukce je naplánován na nedělních 17:00, jednotlivé dražby se mohou protáhnout. V závěru totiž po každém novém příhozu dostane dosavadní lídr příležitost během pěti minut zareagovat a přihodit.

Všem zájemcům přejeme v aukci mnoho štěstí!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner