Stále máme co zlepšovat, myslí si po zápase Kladem Mislav Rosandič

Date of publication Author Kristýna Šlechtová

Liberec – Bílí Tygři se stále drží na špičce tabulky, ale utkání s posledním Kladem nebylo vůbec jednoduché. Přesto ale Liberečtí zvítězili. Mislav Rosandič tvrdí: „Tři body jsou výborné, ale hra není taková, jakou bychom chtěli.“

Bylo to ubojované, nicméně našli jste cestu k vítězství?
Nebylo to jednoduché, možná nám to paradoxně zkomplikoval ten rychlý gól na začátku, protože jsme si mysleli, že to bude lehké a nebylo.

Šancí ale bylo dost, bylo by potřeba zvýšit efektivitu?
Šancí bylo hodně, nejen u nás, ale i u soupeře. Petr Kváča nás tam hodně podržel. Je to ulítané, nesmíme je tolik pouštět dozadu. Tři body jsou výborné, ale hra není taková, jakou bychom chtěli. Stále máme co zlepšovat.

V přípravě si nehrál, naskočil jsi rovnou do ostrých zápasů, jak se cítíš?
Dobře, ten první zápas byl náročný, nevím, jestli to bylo vidět, ale cítil jsem se příšerně. Další zápasy jsem se cítil lépe a dnes už to bylo úplně dobře.

Jak se ti hraje s Ondřejem Vitáskem?
S tak dobrými hráči jako je Ondřej Vitásek se hraje dobře, takže jsem si rychle zvykl.

Kladno hraje hodně silový hokej, jak těžké je se proti nim prosazovat v útočném pásmu?
Šance jsme si vytvořili, ale chybí nám koncovka, musíme se víc snažit, abychom je proměnili. Všichni jsme dobří hráči, jen se musíme uklidnit a pak nám to tam bude padat.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR