Aktuální zprávy

Speciální limitovaná edice triček pro permanentkáře dostupná pouze do 30. listopadu!

Liberec - Na našem e-shopu si může vybrat skutečně každý fanoušek! Naprostou novinku pak máme pro majitele permanentních vstupenek. Vytvořte si sami svoje triko ze speciální limitované edice! Pozor, tento produkt je dostupný pouze do 30. listopadu!

Speciální tričko z příjemného sportovního materiálu si může upravit každý dle sebe. V nově připraveném konfigurátoru si můžete sami na záda a hruď doplnit vlastní číslo, stejně jako vlastní jméno. Vše je naprosto jednoduché a v reálném čase můžete sledovat, jak bude pro vás připravený dres z limitované edice vypadat.

K dostání jsou varianty pánské, dámské i dětské. Vybrat si tak může naprosto každý. A jak na to? Stačí navštívit speciální stránku a zadat zde kód své permanentní vstupenky. Jedenáctimístný kód je umístěn na zadní straně permanentní vstupenky, přímo pod čárovým kódem. Zadávejte jej bez hvězdiček, do nichž je kód uzavřen.

permanentka kód

Namísto kódu můžete do daného pole využít také e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při nákupu permanentní vstupenky. V případě, že se vám nedaří konfigurátor odemknout, kontaktujte adresu fanshop@hcbilitygri.cz a problémy vám pomůžeme vyřešit.

Cena tohoto trika z limitované edice s vlastním číslem i jménem je 330 Kč. Buďte pravým Bílým Tygrem a zajistěte si své vlastní unikátní triko, případně jedno z nich objednejte svým nejbližším pod stromeček. Očekávaná doba dodání je zhruba 10 pracovních dní.

A pozor! Jde o limitovanou edici, toto speciální triko si tak můžete objednat pouze do 30. listopadu! Neváhejte a zajistěte si své vlastní originální tygří triko!

Nakupovat limitovanou edici

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner