Aktuální zprávy

První letní soutěž končí již tuto středu!

Liberec - V průběhu léta se můžete na našich komunikačních kanálech těšit na řadu zajímavých soutěží o ještě zajímavější ceny. A pozor, ta první končí již tuto středu. Ve hře je podepsaný dres Romana Willa!

Do startu hokejové sezony stále zbývají zhruba dva měsíce, které si během léta společně zpestříme několika soutěžemi. První z nich odstartovala ve středu 4. července a prověří váš postřeh. Úkol je jednoduchý, tipněte si, kolikrát z dvaceti pokusů prostřelí z prostoru mezi kruhy mladý útočník Kryštof Hrabík gólmana Lukáše Hosnedla.

Jako nápovědu můžete použít video, které sérii střel zachytilo. Ale pozor, aby to nebylo tak snadné, je mírně zrychleno. Otestujte svou pozornost a spočítejte puky, které proklouznou za Hosnedlova záda do sítě! Sami uvidíte, že to není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Jak se soutěže zúčastnit? Stačí si tipnout správný výsledek v komentáři k zde vloženému videu na našem Facebooku. Ze všech správných odpovědí bude začátkem příštího týdne přímo Bílými Tygry vylosován jeden vítěz, který se může těšit na odměnu v podobě dresu Romana Willa s podpisy kompletního A-týmu. Pozor, zapojit se do soutěže můžete pouze do středy 11. července do 23:59!

A pokud náhodou v první soutěži neuspějete, nezoufejte. Už brzy na našich komunikačních kanálech odstartuje další z připravených soutěží. Sledujte pečlivě náš web a naše sociální sítě!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner