Profesionální sporty mají na dva týdny stopku

Date of publication Author Klub

Liberec - Koronavirová pandemie nadále tvrdě dopadá na českou sportovní scénu. Nové vládní nařízení zastaví s platností od 12. října na dva týdny veškeré sportovní dění v České republice.

Ministr zdravotnictví Roman Prymula ve čtvrtek na tiskové konferenci po jednání Vlády ČR představil novou sérii opatření, která by měla zmírnit současný nárust pozitivních případů. Jedním z nich bude také stopka pro veškeré amatérské či profesionální organizované sportovní aktivity.

Součástí tohoto opatření je uzavření všech vnitřních sportovišť. Povoleno bude využívat venkovní sportoviště, ovšem pouze v počtu maximálně 20 osob.

Nové opatření znamená, že se na dva týdny zastaví hokejové dění. V platnosti bude od pondělí 12. října do neděle 25. října. Extraliga v pátek ještě před nucenou pauzou nabídne souboje Vítkovic s Karlovými Vary a Komety s Plzní, v neděli pak bitvy Litvínova se Spartou a Komety s Motorem. Druhá nejvyšší soutěž má mezi tím v sobotu na programu pět utkání. Poté se soutěže přeruší.

O veškerých dalších krocích či novinkách budeme fanoušky informovat pomocí klubových komunikačních kanálů.

‼️ Nová opatření proti pandemii koronaviru pozastavují od 12. října na dva týdny veškeré sportovní dění v ČR. Více info 👉 http://bit.ly/telh_stop. #info #BTL

Zveřejnil(a) Bílí Tygři Liberec dne Čtvrtek 8. října 2020

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu