Tiskové zprávy

Načítám přehrávač...

Přijďte fandit Bílým Tygrům s celou rodinou! Utkání se Slavií už od 15:00

V neděli 25. ledna Bílí Tygři přivítají v Home Credit Areně tým HC Slavia Praha a utkání zpestří také speciální doprovodný program pro rodiny s dětmi. I proto je začátek zápasu, jak je v tomto případě tradicí, posunut už na 15:00.

Naskýtá se tedy ta pravá příležitost, vyrazit na hokej spolu se vašimi nejmenšími ratolestmi, zvlášť když děti do 140 cm výšky budou mít vstup na utkání zcela ZDARMA. (je ovšem nutné vyzvednout si na Rotundě areny vstupenku s nulovou hodnotou)

Pro nejmenší bude už při vstupu do areny připraven také malý dárek v podobě „fandících bang-bangů“ a nejlepší malí fandové pak budou v závěru utkání rovněž oceněni. Rodiče od nás dostanou jednorázový Voucher, který jim zajistí 25% slevu na 1 vybraný kus dětského zboží ve fanshopu Bílých Tygrů.

Hry a soutěže
Pro děti bude v prostorách Home Credit Arény připraveno mnoho soutěží a her. Na ochozu si, ať už jste malí či velcí, můžete vyzkoušet střelbu na hokejovou branku, Stiga hokej, nebo se pomalovat tygřími válečnými barvami. K dispozici bude také profesionální fotograf, díky kterému si z utkání odnesete snímek s tygřími maskoty či roztleskávačkami. Chybět nebudou ani tradiční přestávkové soutěže na ledě a speciální hudební playlist. Na programu bude také autogramiáda vybraných hráčů A týmu, dětská módní přehlídka a exhibiční utkání nejmenších Bílých Tygrů.

Akce Tygří autobus!
Od nového kalendářního roku jezdí Bílí Tygři v novém autobuse se speciální a výraznou grafikou. Na nedělním utkání budou mít fanoušci jedinečnou možnost prohlédnout si exteriér i interiér autobusu zblízka a případně se u něho také vyfotografovat. Autobus bude přistaven u vchodu A1 od 14:00.

Akce

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner