Předvánoční autogramiáda přinesla velký úspěch!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Kompletní A-tým Bílých Tygrů se podepisoval během středečního odpoledne v obchodní domě Forum. Nechyběli ani aktuálně čtvrtý muž kanadského bodování extraligy Petr Jelínek, lídr statistiky Radegast index Honza Výtisk a překvapivě také nová posila Tygrů Tomáš Mojžíš.

Ve čtyři odpoledne bylo v obchodním centru Forum narváno k prasknutí. A nebylo to jen předvánoční nákupní horečkou. V přízemí centra se totiž podepisoval kompletní A-tým Bílých Tygrů. Akce přilákala mnoho fanoušků všech věkových kategorií, ti si mohli přesně po odbytí poloviny základní části přijít pro podpis svých nejoblíbenějších hráčů nebo společnou fotografii.

Po boku hokejistů vyrazily do centra dění i tygří roztleskávačky z A stylu Liberec, které baví diváky při domácích extraligových zápasech a nechyběl ani moderátor Jan Havlíček, jehož hlas doprovází fanoušky při všech akcích libereckého klubu. Velkým překvapením byla i účast nejnovější posily našeho celku Tomáš Mojžíš. Mistr světa z roku 2010 se k týmu připojil právě v den autogramiády, ale o příležitost setkat se s libereckými fanoušky se nechtěl nechat ochudit. Tomášovi narychlo vyrobené podpisové kartičky rychle zmizely, ale sympatický obránce zůstal až do konce a potěšil fanoušky alespoň krátkým rozhovorem či fotografií.

Samotnou autogramiádou však program nekončil, na hokejové setkání navázal speciální host Jan Kříž a akce „Česko zpívá koledy“, která navodila tu pravou předvánoční atmosféru.

Šelmy však příliš času na rekreaci nemají, již v pátek totiž pokračuje extraligový kolotoč. Tygři zamíří na samotný jih Moravy. Vyzve je brněnská Kometa.

Fotografie z autogramiády naleznete zde.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR