Aktuální zprávy

Předprodej vstupenek na Rotundě na dva týdny uzavřen, permanentky budou znovu v prodeji od 17. července

Liberec - Z důvodu dovolené bude po další dva týdny zavřeno tradiční předprodejní místo na Rotundě. Permanentní vstupenky si budete moci zajistit od 17. července.

Poslední příležitost k nákupu permanentních vstupenek před dovolenou byl tak k dispozici v pátek 30. června. Ve stejný den zároveň končilo také předkupní právo pro majitele permanentních vstupenek na předchozí ročník.

To znamená, že jakmile po dovolené 17. července opět odstartuje prodej permanentních vstupenek, uvolní se také všechna místa, která byla až dosud blokována, nicméně jejich majitelé z uplynulé sezony si je nezajistili také pro blížící se ročník. Tímto způsobem půjde do prodeje celá řada lukrativních míst v Home Credit Areně.

Pokud si budou chtít loňští permanentkáři i nyní bez předkupního práva zajistit sezónní vstupenku i na nový ročník, není jim již možné garantovat jejich stávající sedadlo. Stále pro ně ovšem platí zlevněná cena vstupného.

Po dobu dovolené nebude fungovat ani online prodej, který se také znovu rozjede až 17. července.

grafika jsme zpět

Jednorázové vstupné na Ligu mistrů

Od 17. července si budete moci zakoupit také jednorázové vstupenky na utkání Ligy mistrů. Jejich cena byla jednotně stanovena na 100 Kč, děti pak budou mít vstup za symbolickou korunu. Jiné slevy nebudou pro tato utkání nabízeny.

Majitelé permanentních vstupenek na novou sezonu mají vstup na zápasy Ligy mistrů v ceně své permanentky.

Mário Bližňák při vhazování

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner