Aktuální zprávy

Předkupní právo na finále pro majitele permanentek a klubových karet trvá pouze do úterní půlnoci!

Liberec - Prodej vstupenek na 1. a 2. finále je v plném proudu. Nenechte si letošní hokejový vrchol ujít! Majitelé permanentek a klubových karet si mohou svá místa zajistit do úterní půlnoci, ve středu v 9:00 startuje volný prodej zbylých míst!

Semifinále proti Kometě Brno naservírovalo neuvěřitelnou hokejovou podívanou. Po vyrovnaných soubojích se podařilo obhájce mistrovského titulu zastavit před branami finále a proklouznout do boje o Masarykův pohár. Nenechte si tyto zápasy ujít! Pro majitele permanentních a klubových vstupenek je již tradičně připraveno předkupní právo na vstupenky.

To mohou kromě permanentkářů a klubovkářů využít také členové Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři Liberec, kteří si na jednu rezervační kartu mohou po jejím předložení zakoupit až dvě vstupenky.

Ve středu v 9:00 bude zahájen volný prodej zbylých míst online i osobně na tradičním prodejním místě, tedy na Rotundě v areálu Home Credit Areny.

Systém prodeje vstupenek na play-off

Majitelé klubových sedaček mají zápasy finále v ceně své celosezónní karty a jejich místa jim budou k dispozici. Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2018/2019 pak mají předkupní právo na vstupenky na jednotlivé zápasy finále. Lístky budou prodávány po předložení permanentní vstupenky, v rámci online nákupu až po registraci majitele permanentky v síti Ticketmaster.

Každý majitel permanentky či klubové karty si kromě vstupenky na své sedadlo ze základní části může zakoupit i vstupenky na jiná místa. Maximální počet k dokupu je však na finále omezen na 1 vstupenku. Celkem tedy lze na jednu permanentku zakoupit 2 vstupenky. Toto pravidlo je možné uplatnit pouze do vyprodání kapacity haly.

Ve středu 17. dubna v 9:00 bude zahájen online volný prodej všech neobsazených míst v Home Credit Areně, tedy včetně těch sedadel, která byla v základní části obsazena permanentkou, a to online a na prodejních místech Ticketmaster.

Systém prodeje vstupenek PO 2019

Online prodej

Bílí Tygři si spolu s ticketingovou společností Ticketmaster pro toto play-off připravili důležitou novinku. Majitelé permanentek si mohou své místo zajistit i online. Přednostní prodej vstupenek se uskutečňuje na speciální stránce hcbilitygri.tmtickets.cz.

nákup rezervovaných míst tlačítko

Online metodou je možné uskutečnit i dokup vstupenek, a to za použití unikátního kódu pro každého permanentkáře prostřednictvím stránek Ticketmaster. Tento kód byl permanentkářům distribuován před startem prodeje vstupenek na play-off.

nákup rezervovaných míst tlačítko

Podrobný návod, jak uskutečnit nákup vstupenek na play-off online, naleznete ZDE.

Ceny a slevy

Na finále se ceny vstupenek pohybují od 350 Kč ve 4 N.P. do 500 Kč v 1. kategorii. I v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost, a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off stojí dětská vstupenka pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

ceník čtvrtfinále 2019

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner