Aktuální zprávy

Poslechněte si Nad(h)led, oficiální podcast Bílých Tygrů! Prvním hostem Ladislav Šmíd

Liberec - Bílí Tygři si pro své fanoušky připravili nový oficiální klubový podcast, který nese název Nad(h)led. A hned na úvod se můžete těšit na velmi zajímavého hosta - obránce Ladislava Šmída.

Jak se tygří bek, který odehrál téměř 600 zápasů v NHL, vyrovnává se současnou bezprecedentní situací? Jak je pro něj těžké udržet na ledě pod kontrolou svou výbušnou povahu? A co říká na současnou kauzu, kdy z kabiny hokejové Třebíče unikla nahrávka proslovu trenéra k hráčům?

To a mnoho dalšího naleznete v podcastu na Spotify a Soundcloud. V nejbližších dnech naleznete oficiální klubový podcast Nad(h)led také na platformě Apple Podcast.