Petr Nedvěd pokračuje! Kapitán Bílých Tygrů prodloužil svou kariéru o další rok

Jednačtyřicetiletá legenda libereckého hokeje Petr Nedvěd se s vedením Bílých Tygrů domluvil na dalším pokračování svého hráčského angažmá. Stejně jako v minulých letech i letos se jedná o kontrakt na jednu sezónu – tedy do 30. dubna 2014.

Petr Nedvěd byl v posledních třech sezónách klíčovým hráčem Bílých Tygrů. I v uplynulém nevydařeném extraligovém ročníku se stal už potřetí za sebou nejproduktivnějším hráčem týmu a v celkové tabulce extraligy se znovu umístil v první desítce, když obsadil 8. příčku. Celkem Petr Nedvěd v dresu Bílých Tygrů nasbíral 232 kanadských bodů za 87 gólů a 145 asistencí.

Vyjádření prezidenta klubu Petra Syrovátka:

prezident klubu Petr Syrovátko
„S Petrem Nedvědem jsme se na spolupráci domluvili prakticky již na začátku měsíce. Řekl mi, že nechce končit, že je po minulé nevydařené sezoně „hladový“. Krátce po skončení baráže sice zvažoval všechny různé možnosti, ale nakonec se rozhodl pokračovat, za což jsem velmi rád. Petra navíc přesvědčila i naše práce na posílení kádru. Chceme, aby veškerá zodpovědnost neležela pouze na něm, ale rozložila se i na další hráče týmu.“