Aktuální zprávy

Permanentky s 50% slevou v prodeji!

Liberec - Třetí sezónu v řadě zaznamenáváme vysoký zájem o permanentní vstupenky, když se díky velkému zájmu fanoušků zaplnila více než polovina kapacity Home Credit Areny permanentními vstupenkami již před zahájením extraligového ročníku. Nicméně několik stovek míst na své „stálé majitele“ i nadále čeká. V pátek 9. 11. proto znovu zamířily do prodeje permanentky na základní část hokejové extraligy až s 50% slevou!

Pokud si zlevněné permanentní vstupenky zájemci zakoupí do 2. prosince, kdy Bílí Tygři hostí Kometu Brno, získají tím navíc bonus dvou zápasů zdarma. Se slevou budou v prodeji i zbývající permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Bílí Tygři nabízí permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru fanklubu. O 50 % méně budou stát i speciální a již zlevněné karty pro ženy, děti, studenty a seniory. Ke každé zakoupené permanentce fanoušek navíc získá také výhody programu Bonus karta a další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Prodej permanentek s 50% slevou probíhá v tradičním předprodejním místě na Rotundě v areálu Sport Parku Liberec. Nelze je zakoupit online.

Permanentky až s 50% slevou budou v platnosti od 2. 12. 2018.

Buďte také vy Bílým Tygrem a nenechte si ujít žádný z domácíh zápasů!

Ceny permanentek od 9. 11. 2018

Ceník 50 % permice

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 11:30 | U19
HC Rebel Havlíčkův Brod
Bílí Tygři Liberec
×
Dnes v 16:00 | U16
Bílí Tygři Liberec
HC Rebel Havlíčkův Brod