Páťáci vyrazili do Boleslavi na Malou ligu. Trenérům udělali radost!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří pátá třída se v sobotu 23. října vydala do nedaleké Mladé Boleslavi na turnaj Malé ligy. Ve výborných zápasech vyzvala hokejové naděje Letňan a domácích Bruslařů. Našim hráčům se dařilo nejen výsledkově, ale i herně!

Zápasy Malé ligy se hrají ve formátu 2x 20 minut, přičemž každá část se bere jako samostatný výsledek. Naši hráči tedy v sobotu zvládli ve vysokém tempu odehrát náročných 80 minut hokeje.

Liberec - Letňany 4:3, 3:3

Góly: Křeček 2, Lhoták 2, Grešl 2, Knap.
Chytali: Krámský, Novotný.

Liberec - Ml. Boleslav 0:1, 5:1

Góly: Křeček 2, Palaš, Stromský, Knap.
Chytali: Krámský, Novotný.

Hlavní trenér Jakub Mulač hodnotí výkony:

"Už při rozcvičce na suchu jsem z kluků cítil, že dneska do toho šlápnou ve vší parádě. A nemýlil jsem se. Kluci vyzvali dva těžké soupeře. Nejprve měřili své síly s většími letňanskými mladíky, kteří měli super pohyb. Pak nás čekala Mladá Boleslav, jíž zdobil zejména skvěle chytající brankář. Musím naše hráče pochválit. Od prvního vhazování žila celá střídačka, kluci se rvali jako správní tygři o každý kotouč a brali si k srdci veškeré rady. Jsem nadšený, že začali přenášet určité dovednosti z tréninků do zápasů a viděli, že to opravdu funguje a nese ovoce."

Slavná trojice aneb selská jízda