Mládežnický hokej

Oceňovaní mladých Tygrů za vzornou reprezentaci. Nově před každým zápasem A-týmu!

Liberec - Správný Tygr jakéhokoliv věku by měl disponovat maximální pracovitostí na ledě i mimo něj, zároveň byl měl však klub vzorně reprezentovat. Právě tato skutečnost bude hrát velkou roli při zbrusu novém oceňování hráčů sportovních tříd, vyhlašování proběhne před každým domácím extraligovým utkáním A-týmu Bílých Tygrů.

Rozhodovat se nebude jen podle výkonů na ledové ploše, ale i mimo něj. Velkou váhu bude mít vzorná reprezentace svého klubu, pod což spadá například i prospěch ve škole.

Vyhlášený hráč zažije nevšední zážitek. Zúčastní se nástupu A-týmu, kde si společně s extraligovými hráči vyslechne českou státní hymnu. Současně bude vyhlášen moderátorem a zabrán na multimediální kostce.

Poprvé bude k vidění tento ceremoniál už ve středu 15. listopadu, kdy se Tygři utkají s pražskou Spartou. „Věříme, že nám tento projekt pomůže ještě více motivovat děti k nadstandardní práci na hokeji i ve škole a současně oceněným hráčům přinese nevšední zážitek," prozradil o připravovaném projektu Libor Daněk.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner