Obránce Václav Kočí posílí nováčka z Mladé Boleslavi

Date of publication Author Jan Rachota

Vedení klubu Bílí Tygři Liberec se rozhodlo uvolnit devětadvacetiletého beka Václava Kočího na roční hostování do týmu extraligového nováčka BK Mladá Boleslav.

Hostování technického obránce vysvětluje GM Ctibor Jech:

„Posílili jsme o dva kvalitní obránce a z toho logicky ústí i to, že náš tým musí některý z beků opustit. Václav by zde bojoval o místo v sestavě a myslím, že v jeho věku bude lepší, aby působil tam, kde mu poskytnou dostatek prostoru na ledě. Václav zůstává naším hráčem, do Boleslavi míří na hostování do konce sezóny 2008/2009.“

Liberecký odchovanec tak oblékne dres již čtvrtého extraligového celku, v minulosti hrál za České Budějovice, Litvínov a Bílé Tygry. V nejvyšší soutěži dosud nastoupil včetně zápasů play-off 155krát a připsal si 10 kanadských bodů (3+7).

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR