Mládežnický hokej

Neměli bychom tolik faulovat, myslí si po prohře s Boleslaví Samuel Fiala

Liberec – I přes dobrý výkon libereckého dorostu se další body získat nepodařilo a podlehli soupeři z Mladé Boleslavi 3:1. O jediný gól Bílých Tygrů se postaral Samuel Fiala. „V první třetině jsme tomu nedali všechno,“ vysvětluje příčinu prohry již zmíněný útočník.

Vraťme se ke skvělému obratu v zápase proti Karlovým Varům. Jak se to stalo?
Přišli jsme nepřipravení, nepovedla se nám první třetina. Po pauze jsme to moc chtěli otočit a zbytek zápasu jsme hráli na sto procent a povedlo se to.

Co rozhodlo zápas proti Mladé Boleslavi?
Zase první třetina, bylo to stejné jako v pátečním utkání, ale tentokrát se nám to nepodařilo otočit.

Je potřeba tedy na úvodních částech zapracovat?
Musíme první třetinu zlepšit, asi upravit rozcvičku, prostě se lépe připravovat.

Ovlivnilo zápas i mnoho vyloučení z vašeho týmu?
Určitě to na to mělo vliv, neměli bychom tolik faulovat.

Jak probíhal tvůj gól?
Sehráli jsme to „na deštníku“, zařval jsem si o puk a brankář se nestihl přemístit.

Měli jste i další šance, jak to že jste se neprosadili víckrát?
Soupeř zblokoval hodně střel, nemáme hráče před bránou a Boleslav má skvělou obranu.

Poslední zápas proti Mladé Boleslavi jste vyhráli, co bylo jinak?
Minule jsme hráli od první minuty, ale byl to vyrovnaný hokej. Boleslav má teď formu a v první třetině jsme tomu nedali všechno.