Aktuální zprávy

Nad(h)led #14: Tygří spíkr Honza Havlíček

Liberec - Je tu další díl oficiálního podcastu Bílých Tygrů Nad(h)led. A host je tentokrát skutečně speciální. Vyzpovídali jsme totiž pro vás tygřího spíkra Honzu Havlíčka, který fanoušky provází Home Credit Arenou už dlouhá léta.

Role spíkra není jednoduchá. Krom toho, že má za úkol nabudit diváky a vyhecovat atmosféru na tribuně, zároveň musí reagovat na aktuální náladu publika či se zapojovat do jednotlivých prvků zábavy. Není tak výjimkou, že ho na zápasech uvidíte tančit, předávat pizzu či se zhostit některého z dalších úkolů.

Honza Havlíček, tygří spíkr, má za svou kariéru za sebou celou spoustu neobvyklých zážitků. Dodnes nezapomene na to, jak byl na ledovou plochu dotlačen uvnitř skutečné rakve. A mimochodem, věděli jste, že je zároveň také zpěvákem?

Nejen o tom se v podcastu rozpovídal. Poslechněte si nový díl Nad(h)ledu, který naleznete už nyní na tradičních platformách Spotify, Soundcloud či Apple Podcasts. A při té příležitosti si třeba můžete přehrát také některý z předchozích dílů. Přejeme příjemný poslech!

Související

14.10.2021 • Partnerské sdělení

Startuje EDUCA EXPO!

Naši partneři

Generální partner
Generální partner