Nad(h)led #12: Jaroslav Vlach, střelec, ranař a pokladník

Date of publication Author Klub

Liberec - Že je Jarda Vlach tvrďákem, to ví jistě každý. Ale víte, že je pokladníkem tygří kabiny? Poslechněte si nový díl podcastu Nad(h)led, kde oblíbeného borce poznáte z nové stránky.

Dvanáctým hostem Nad(h)ledu byl útočník Jarda Vlach, který je už ve svých devětadvaceti letech klubovou ikonou. Populární srdcař a bojovník měl navíc v poslední sezoně střeleckou fazonu a patřil k hlavním tahounům Bílých Tygrů v cestě za extraligovým stříbrem. Kde se naučil prát? A proč ho tak baví role pokladníka?

Nejen o tom se Jaroslav Vlach v podcastu rozpovídal. Poslechněte si oficiální klubový podcast Nad(h)led, který naleznete už nyní na tradičních platformách Spotify, Soundcloud či Apple Podcasts. Přejeme příjemný poslech!

Slavná trojice aneb selská jízda