Na rozhovor vemte brankáře, ten si to dnes nejvíc zasloužil, usmíval se po zápase Jaroslav Kudrna

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e r e c – Bílí Tygři zatím v Tipsport Hockey Cupu ještě neprohráli a svůj nemalý podíl na tom má i nová posila z Ruska Jaroslav Kudrna. Liberecký útočník se zapsal do střelecké listiny ve druhém utkání v tomto poháru a sám může být s přípravou spokojen. „ Důležité je chytnout začátek“, prozrazuje recept člen první formace Tygrů proti Ústí nad Labem

Dnes to byl hodně vydřený zápas, nicméně na Vás bylo vidět, že hrajete v pohodě. Asi se Vám tedy v Liberci líbí.
Je to v pohodě. V prvních dvou třetinách to nebylo ono, pak to ale bylo lepší. Teď hrajeme prakticky každý zápas v lajnách s někým jiným. Včera jsme měli náročný den, ale dnes nás podržel náš gólman a zasloužil by si absolutorium.

Vždycky se u nových hráčů říká, že je dobře, když jim to tam hned v úvodu spadne. Ulevilo se Vám po té brance?
Je to tak. Je určitě příjemné dát branku a chytnout začátek sezóny za správný konec. Máme těžký los, protože máme několik zápasů venku. Jak to tak bývá, že když se nechytí začátek, tak je to hrozně těžké. Je důležité si udělat pohodu hned na začátku.

Ještě k dnešnímu mači. První dvě třetiny to nebylo úplně ono, Ústí vás přehrávalo, bylo důraznější v osobních soubojích. Co jste si řekli mezi druhou a třetí třetinou, protože ve třetí části jste Ústí jasně přehráli.
Začátek byl trochu vlažnější. Teď v přípravě je to hodně těžké. Včera jsme měli dopoledne trénink a odpoledne jsme šli pomáhat v zaplavených oblastech a domu jsme přijeli taky pěkně vyšťavený. Trochu nám ty síly asi na začátku chyběli a chvilku nám to trvalo, než jsme se nastartovali. Ve třetí třetině jsme se do toho konečně dostali a zaplať pán Bůh, že tam ty dvě branky spadly.

Děkuji za rozhovor a hodně štěstí do dalších zápasů.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR