NOVINKA: Rozšířené možnosti dopravy na tygřím e-shopu!

Date of publication Author Klub

Liberec - Pro své fanoušky se pokoušíme přinášet co nejpohodlnější způsob nákupu v našem fanshopu či e-shopu. Proto jsme se s provozovatelem e-shopu, společností Střída Sport, dohodli na rozšíření možností dopravy nakoupeného zboží.

Nákup pomocí e-shopu volí i vzhledem k aktuální koronavirové pandemii stále více zákazníků, dosud však přitom e-shop nabízel pouze možnost dopravy pomocí společnosti DPD. To už ale neplatí, zboží vám nově díky dohodě se společností Střída Sport, která fanshop provozuje, doveze také Česká pošta.

Ta vzhledem k obrovskému množství poboček stále patří v České republice mezi nejpohodlnější způsoby dopravy. Zvolit si budete moci balík do ruky či balík na poštu, a to s platbou online či na dobírku.

A to není vše. Pomocí e-shopu si můžete nově snadno objednat také zboží do Německa či Polska. Na své si tak přijdou také fanoušci z těchto zemí. Samozřejmostí pak zůstává také doručení na Slovensko, které bude nadále provozováno za stávajících podmínek.

Využijte nové možnosti dopravy na tygřím e-shopu a vybavte se na novou sezonu jako správný fanoušek! Nezapomeňte, že majitelé permanentek mohou na nákup využít slevu ve výši 10 %.

Přejít do e-shopu!

Možnosti dopravy na tygřím e-shopu po ČR

Balík na poštu - 85 Kč
Balík do ruky - 100 Kč