Ohlasy k zápasu

Myslím, že v určitých momentech jsme byli lepším mužstvem, říkal Tomáš Bulík o konfrontaci s Admiralem

L i b e r e c - Dlouhou reprezentační přestávku netráví Bílí Tygři pouhým tréninkem. Před návratem do extraligového kolotoče bude důležité nevypadnout ze zápasového tempa. Pomoci k tomu měl i páteční přátelák proti Admiralu Vladivostok, ve kterém si Severočeši ověřili, že mohou být vyrovnaným soupeřem i celku z KHL. "Jsme rádi, že jsme měli možnost porovnat si síly," říkal po zápase jediný střelec Tygrů Tomáš Bulík.

Tomáši, předpokládám, že takovéto zpestření reprezentační pauzy vítáte.
Určitě nám přišel zápas s Admiralem vhod, máme tři týdny dlouhou přestávku, po které nás čekají těžké zápasy v lize. Takže jsme rádi, že jsme měli možnost zahrát si s mužstvem, které hraje KHL a porovnat si síly. Myslím, že to bylo vyrovnané utkání a měli jsme dost šancí. Škoda, že jsme nevyhráli, ale myslím, že jsme odehráli dobrý zápas.

Tomáš Bulík se v zápase prosadil šikovnou tečí.

Bylo na ledě znát, že proti vám stojí soupeř z KHL?
Jsou v přípravě a mají nyní velmi těžké tréninky. Ale určitě jsme jim stačili a řekl bych, že v některých momentech jsme byli i lepším týmem. Na druhou stranu nehráli na sto procent, podvědomě měli blok, že jde o přípravný zápas, který jsme trochu měli i my. Ale myslím, že to bylo z obou stran kvalitní střetnutí.

V přesilovce jsi obstaral jediný liberecký gól, když jsi tečí vyrovnával na 1:1.
Byl to nacvičený signál, který jsme chtěli sehrát. Martin Bartek střílel na mojí hokejku na teč a vyšlo nám to.

Tvoje lajna byla vůbec hodně aktivní. Je vidět, že vám to šlape i mimo extraligu.
Tak Martin Bartek je teď odpočatý, takže je hodně při chuti (smích). Zápas bavil i mě, dařilo se nám tvořit si šance. Škoda je, že se nám nepovedlo dát gólů víc.

Máte za sebou menší soustředění, jaký program vás čeká do zápasu s Kladnem, které se hraje ve středu?
Víkend máme volný. Potom potrénujeme na středeční zápas. Po zápase s Kladnem už pomalu začneme ladit síly na ligu. Jak už jsem říkal, po přestávce nás čeká několik velmi důležitých zápasů.

Tomáši, díky za rozhovor.

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 16:00 | Muži
Mountfield HK
Bílí Tygři Liberec