Mislav Rosandič povolán do národního týmu Slovenska

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Trenér slovenské hokejové reprezentace Craig Ramsay rozšířil svůj výběr v přípravě na mistrovství světa o čtveřici hráčů z finálové série Tipsport extraligy. Liberecký prapor ponese obránce Mislav Rosandič!

Rosandič je pravidelným slovenským reprezentantem, na mistrovství světa si však zatím nezahrál. To se letos bude snažit změnit! Na klubové úrovni prožil doposud životní sezónu, ve které s Bílými Tygry došel do finále a v součtu s vyřazovacími boji si připsal 31 kanadských bodů (3+28) - nejvíce v dosavadní kariéře.

Slovenská reprezentace v posledních dnech odehrála dva přípravné duely s Rakouskem (3:1, 2:0), přípravu na šampionát uzavře dvojutkáním s Českem v pražské O2 areně, následně bude vyhlášena finální nominace na vrchol sezóny. Mislav Rosandič se k týmu připojuje v pondělí a bude se snažit Ramsayho zaujmout. "Každý dostane šanci se ukázat," netají kanadský kouč reprezentace Slovenska.

Mistrovství světa v lotyšské Rize startuje už 21. května!

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu