Aktuální zprávy

Michal Řepík se loučí s Bílými Tygry a míří do ruského Čeljabinsku

Spolu s Michalem Birnerem přišel do Liberce s vizí pozvednout trápící se klub a zviditelnit se před trenéry české reprezentace. Lépe to ani vyjít nemohlo. Michal Řepík byl, jako nejlepší střelec play-off, jedním z tahounů Bílých Tygrů v tažení za mistrovským pohárem a jako čerstvý český mistr patřil také k oporám české reprezentace na nedávném světovém šampionátu v Rusku. Úspěšná sezóna přinesla Michalu Řepíkovi lukrativní nabídku z týmu KHL Traktor Čeljabinsk.

Sedmadvacetiletý hráč, který měl v Liberci smlouvu až do 30. 4. 2017, tak sice opouští Bílé Tygry předčasně, ovšem v souladu se všemi dohodami.

Vyjádření Sportovního ředitele Filipa Pešána:

"Michal měl ve smlouvě zakotvenou takzvanou výstupní klauzuli. Ta mu dovoluje v případě zajímavé nabídky ze zahraniční soutěže, přerušit trvající smlouvu v našem klubu. Přesně k takové situaci došlo, když se Michal Řepík rozhodnul akceptovat nabídku Čeljabinsku. Nezbývá nám, než Michalovi poděkovat za jeho výkony v uplynulé úspěšné sezóně, popřát mu mnoho štěstí do jeho další kariéry a snad očekávat jeho návrat k nám do Klubu"


Michal Řepík za Bílé Tygry odehrál 54 extraligových zápasů, ve kterých zaznamenal 49 bodů za 28 branek a 21 asistencí. K 8 duelům nastoupil také v CHL, kde většinu času oblékal dres „Top Scorera“ pro nejproduktivnějšího hráče klubu. Celkem na evropské scéně zaznamenal 9 bodů za 6 branek a 3 asistence.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec
×
Dnes v 15:00 | U19
PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec