Aktuální zprávy

Michal Plutnar se přesouvá na hostování do Karlových Varů

Liberec - Mladý obránce Michal Plutnar mění působiště, po skončení hostování ve Znojmě zamíří do Karlových Varů. Na západě Čech bude hostovat do skončení ročníku 2017/18.

Třiadvacetiletý bek odehrál úvod sezony v Liberci, v dresu Bílých Tygrů naskočil do deseti utkání. Vzhledem k tlaku v obranných řadách však pro zvýšení herní praxe zamířil koncem listopadu na dvouměsíční hostování mezi znojemské Orli. V tomto celku naskočil v mezinárodní soutěži EBEL do osmnácti zápasů, vstřelil dva góly a na šest nahrál.

Jeho hostování před pár dny vypršelo, nyní čeká Plutnara další přesun. Z jihu Moravy se přestěhuje do Karlových Varů, kde bude hostovat po zbytek ročníku 2017/18. Bek, který prošel mládežnickými reprezentačními kategoriemi, by měl být posilou pro obranné řady Západočechů v boji o návrat mezi elitu.

Kromě angažmá ve WSM lize má Michal Plutnar vyřízeny také střídavé starty v libereckém A-týmu, v případě potřeby tedy může naskočit i v dresu Bílých Tygrů Liberec. Pokud by se oba celky v nejčernějším možném scénáři potkaly v baráži o extraligu, poté by mladý obránce do těchto soubojů nesměl v dresu Karlových Varů naskočit.

Michal Plutnar čistí prostor před Willem

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner