Aktuální zprávy

Michal Bulíř nejšikovnějším hráčem extraligy!

Liberec - V probíhajícím ročníku extraligy si odbyl premiéru projekt Extraligová NEJ, který hledá nejlepší hráče v jednotlivých individuálních disciplínách. Martin Bakoš se stal druhým nejpřesnějším střelcem, Michal Bulíř dokonce ovládl soutěž o nejšikovnějšího hráče!

Nejprve se podívejme na disciplínu, která se zaměřovala na přesnou střelbu. Není divu, že do ní Bílí Tygři nominovali Martina Bakoše, nejproduktivnějšího Tygra základní části. Stál před jasným úkolem sestřelit pět terčů umístěných v brance za co nejkratší čas.

V prvním pokusu se ještě Bakošovi nedařilo, zato v tom druhém už šlo o rychlopalbu. Baky nakonec zvládl sestřelit všech pět terčů během pěti střel, na něž potřeboval jen těsně přes tři a půl sekundy! V rámci celé extraligy to znamená druhý nejlepší čas, o několik seti rychlejší byl pouze Tomáš Vincour z Komety Brno.

Na finálový souboj se můžete podívat ZDE.

Martin Bakoš bude pálit

Ještě lépe si pak vedl Michal Bulíř, který zasáhl do souboje o nejšikovnějšího hráče extraligy. V komplexní disciplíně, která prověřila nejen práci s hokejkou, ale také rychlost, neměl v celé soutěži konkurenci. Ve finálovém souboji s Davidem Tomáškem nabral zhruba půlsekundový náskok a stal se tak vítězem. Bulířův čas nakonec zněl 35 sekund a 56 setin. Tomášek proťal cílovou pásku v čase 35 sekund a 99 setin.

"Vždycky jsem byl hlavně takovým tím technickým hráčem, i když v dnešním hokeji tam musítě zapojit už i sílu a další věci. Občas si s pukem zkouším hrát i v zápasech a zatím to docela vycházelo," usmívá se mladý útočník a odchovanec Bílých Tygrů.

O termínu převzetí ocenění pro nejšikovnějšího hráče extraligy vás budeme informovat. Mezitím si prohlédněte Bulířův finálový souboj s Davidem Tomáškem ZDE. Gratulujeme!

Michal Bulíř s kotoučem za bránou

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner