Michal Bulíř Tygrem utkání s Litvínovem

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec – Hlasování o nejlepšího hráče utkání proti úřadujícím mistrům z Litvínova mělo opět jasného vítěze. Nejvíce vašich hlasů si vysloužil Michal Bulíř, který se ve druhé třetině postaral o jediný gól utkání.

Právě akce ze 37. minuty byla jednoznačně nejlepším momentem celého zápasu. Po akci dva na jednoho se Bulíř parádně zbavil obránce, vyměnil si kotouč s Brankem Radivojevičem a následně zakončoval takřka do prázdné branky.

Michal Bulíř si tak vysloužil už druhé vítězství v anketě Tygr utkání. Předtím triumfoval rovněž v zápase s Olomoucí, kdy ale náš tým na vítězství nedosáhl a prohrál 0:1 prohrál. Na druhém místě skončil Branko Radivojevič, který byl s Bulířem u vítězné branky, a stupně vítězů uzavírá Ján Lašák, jenž poprvé v sezoně udržel čisté konto.

Druhou výhrou se Michal Bulíř dotáhl na Martina Bakoše, s nímž se zatím v probíhajícím boji o celkový titul Tygr roku dělí o druhou příčku. Nejlépe si stále vede Jakub Valský, kterého v následujícím týdnu čekají reprezentační povinnosti. Nejlepším hráčem byl zvolen již celkem čtyřikrát a na čele si tak drží luxusní náskok. Do konce však zbývá stále takřka polovina soutěže, pořadí se tak může stále ještě pořádně zamíchat.

Alespoň jednou dokázali v hlasování o Tygrovi utkání zvítězit ještě Ján Lašák, Petr Vampola, Lukáš Krenželok a Michal Řepík. Dokáže se někdo z nich dotáhnout na dvojici Bakoš – Bulíř, nebo se dočkáme nového vítěze? Znovu budete moci svého Tygra utkání vybírat během vánočních svátků, 26. prosince, kdy náš tým přivítá v Home Credit Areně královéhradecký Mountfield.