Aktuální zprávy

Liga mistrů: Na začátek i závěr skupiny souboj s Kärpätem

Hokejová Liga mistrů definitivně zná zápasový program základních skupin. Bílí Tygři zahájí i zakončí svou skupinu „A“ zápasy proti finskému Kärpätu Oulu. Na rozdíl od Oulu nebo Kolína však Severočechy nečekají dva zápasy v řadě na domácím stadionu.

Program základních skupin začne ve čtvrtek 21. srpna, kdy Liberec v již zmiňovaném duelu přivítá na svém ledě posledního finského mistra. O dva dny později naopak vyjedou za soupeřem Tygři, konkrétně do německého Kolína, kde se utkají s tamními Žraloky. Česko-slovenské derby s Košicemi je v plánu 4. září.

Odvety začnou ve stejném týdnu, v sobotu 6. září se bude opakovat bitva s Košicemi – tentokrát ne východoslovenském ledu. Domácí zápas s Kolínem se uskuteční až ke konci září a na začátku října pak svěřenci Pavla Hynka vyrazí k poslednímu boji do Oulu.

Kolo Den Datum Domácí Hosté
1. čtvrtek 21.8. Bílí Tygři Liberec Kärpät Oulu