Liga mistrů: Na začátek i závěr skupiny souboj s Kärpätem

Date of publication Author Redakce

Hokejová Liga mistrů definitivně zná zápasový program základních skupin. Bílí Tygři zahájí i zakončí svou skupinu „A“ zápasy proti finskému Kärpätu Oulu. Na rozdíl od Oulu nebo Kolína však Severočechy nečekají dva zápasy v řadě na domácím stadionu.

Program základních skupin začne ve čtvrtek 21. srpna, kdy Liberec v již zmiňovaném duelu přivítá na svém ledě posledního finského mistra. O dva dny později naopak vyjedou za soupeřem Tygři, konkrétně do německého Kolína, kde se utkají s tamními Žraloky. Česko-slovenské derby s Košicemi je v plánu 4. září.

Odvety začnou ve stejném týdnu, v sobotu 6. září se bude opakovat bitva s Košicemi – tentokrát ne východoslovenském ledu. Domácí zápas s Kolínem se uskuteční až ke konci září a na začátku října pak svěřenci Pavla Hynka vyrazí k poslednímu boji do Oulu.

Kolo Den Datum Domácí Hosté
1. čtvrtek 21.8. Bílí Tygři Liberec Kärpät Oulu
2. sobota 23.8. Köln Haie Bílí Tygři Liberec
3. čtvrtek 4.9. Bílí Tygři Liberec HC Košice