Ohlasy k zápasu

Libor Hudáček: Dnes mi ten gól nebyl souzený, Jaro mě vychytal

Litvínov/Liberec - Bílí Tygři v pátečním utkání v Litvínově nebodovali, jelikož byli domácí gólově aktivnější. Severočechy trápily nevyužité šance, ačkoliv se ve druhé třetině trefil Marek Kvapil a posléze Michal Birner. Jeden z potencionálních libereckých střelců byl také Libor Hudáček, který bohužel tentokrát neměl své střelecké štěstí.

Jak hodnotíš tento zápas? Výsledek je pro vás možná krutý, hlavně kvůli té druhé třetině.
Litvínov dal gól z každé šance, což my jsme nedali. Mohlo to být zajímavé, ale my ty gólové příležitosti nevyužili, proto vyhrál.

Asi to muselo být frustrující, hlavně ve druhé třetině, kdy přibýval jeden gól za druhým a najednou jste prohrávali o pět gólů.
Ano, tak to je hokej. My jsme poté dali dva góly a myslel jsme si, že ve třetí třetině přidáme další, ale přišel další brejk a další gól, takže bylo vymalováno.

Chvíli jste se radili s trenérem, který měl k týmu zřejmě promluvu. Bylo v tom jen to, že se toto v hokeji stává, anebo v tom bylo něco víc?
My víme, jakou máme sílu, a chtěli jsme to zvrátit na svoji stranu jako v předešlých zápasech, ale dnes to tam jednoduše nepadalo.

Ty jsi byl takový smolař celého utkání, jelikož jsi tam měl opravdu velké šance…
To ano. Kamarád Jaro mě vychytal (úsměv). Dnes mi ten gól nebyl vůbec souzený.

Zkoušel jsi to na Jaroslava Januse třikrát, ale pokaždé ti skórovat nedovolil. V čem spočívalo, že měl štěstí spíše on?
Při tom třetím pokusu jsem mu trefil hokejku a on to v obou případech chytil. Myslím si, že byl v té situaci faul, takže jsem už nedokázal zakončit, jak jsem chtěl.

Je to pro tým krutá porážka? Protože to herně nebylo vůbec špatné.
Měli jsme naše šance, ale jak jsem řekl, oni ty své využili a my ne, takový je hokej. Bohužel dnes může slavit Litvínov.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner