Liberec veze z Litvínova bod - ale měl vyhrát

Date of publication Author Radek Vokál

I v odvetě utkání Tipsport Cupu s Litvínovem viděli diváci mnoho branek. První utkání v Liberci skončilo vítězstvím Litvínova 6:4, nyní se oba soupeři rozešli smírně. Zatímco v prvním utkání Bílí Tygři stále dotahovali skóre, tentokrát měli soupeře "na lopatě" a vítězství na dosah tlapy. První dvě třetiny hráli lépe než domácí a díky tomu si vybudovali čtyřbrankový náskok. Litvínov ještě stačil ve druhé třetině snížit na 1:4. Také ve třetí třetině dostávali Liberečtí soupeře pod tlak, ten ale díky proměňování brejků nakonec dokázal vyhrát poslední třetinu 3:0 a sebrat Bílým Tygrům alespoň bod. Liberecké branky vstřelili Pavel Kábrt, Jiří Kudrna, Mojmír Musil a Robert Pospíšil.
Chemopetrol Litvínov - Bílí Tygři Liberec 4:4 (0:1, 1:3, 3:0)
Branky: 39. a 57. Hranáč, 51. Říha, 53. Martinec - 10. Musil, 26. Kudrna, 27. Pospíšil, 37. Kábrt.
Rozhodčí: Štěpán - Hauser, Sichrovský. Vyloučení: 9:7, navíc Kotrla 5 min. plus do konce utkání - Kropáč 5 mi. plus do konce utkání. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 250.