Mládežnický hokej

Junioři nastoupili do dvoutýdenní karantény

Liberec - Současná situace ohledně koronaviru bohužel zasáhla i organizaci Bílých Tygrů. Onemocnění COVID-19 se rozšířilo na reprezentačním srazu kategorie U17 v Plzni, kde měli i Tygři své zastoupení. Jeden z hráčů našeho celku byl pozitivně testován na COVID-19 a byl okamžitě krajskou hygienickou stanicí izolován. Zbytek týmu U20 je preventivně testován a musí podstoupit nařízenou dvoutýdenní karanténu.

Pandemie koronaviru předčasně ukončila uplynulou hokejovou sezonu, bohužel však výraznou měrou zasahuje i do příprav na nový ročník. Po odložení několika zahajovacích utkání v rámci Generali Česká Cupu z důvodu karantény tří extraligových týmů se koronavirus rozšířil i v mládežnických reprezentacích, které absolvovaly své kempy.

Na nemoc COVID-19 byl po návratu z reprezentačního kempu pozitivně testován také jeden z juniorů Bílých Tygrů. Do karantény byl tak Krajskou hygienickou stanicí Liberec preventivně poslán kompletní juniorský tým. V těchto dnech probíhá testování kádru U20, který bude čtrnáct dní bez společné přípravy. Tréninkové prostory Svijanské areny, kde má mimo jiné "dvacítka" své zázemí, už prošly povinnou dezinfekcí.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Odehrané v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav